Bateria wannowa Hansgrohe Focus – Opinie i recenzja produktu!

Bateria wannowa Hansgrohe Focus – Opinie i recenzja produktu!

Wybór optymalnej armatury łazienkowej nie jest zadaniem prostym. Trzeba wziąć pod uwagę nie tylko to czy dana bateria będzie pasowała do naszej aranżacji, ale także na jej parametry pracy czy na to czy jest to model oszczędzający wodę. Jedną z lepszych i częściej wybieranych przez wykonawców i projektantów wnętrz jest bateria wannowa Hansgrohe Focus. Jeśli chcesz poznać naszą opinię na jej temat – koniecznie zapoznaj się z poniższą recenzją zapraszamy!

Klasyczna bateria wannowa Hansgrohe Focus!

Ze względu na estetykę – baterie wannowe Hansgrohe Focus sprawdzą się przede wszystkim w łazienkach nowoczesnych oraz klasycznych. Modele te dostępne są w kolorze chrom błyszczący. Do wyboru są baterie ścienne oraz baterie stojące, które montowane są na rancie wanny lub na specjalnych półkach, które są niejako ich przedłużeniem.

Baterie wannowe Hansgrohe Focus – zresztą podobnie jak baterie Hansgrohe Talis posiadają idealnie gładką powierzchnię. To właśnie dzięki niej czyszczenie ich nie jest problematyczne. Poza tym posiadają system QuickClean. dzięki któremu można łatwo usunąć osady z kamienia. Produkty te wybierane są głównie ze względu na swoją estetykę, chociaż nie można zapominać o tym, że wyróżniają się także ponadprzeciętnymi parametrami pracy.

Wysoka jakość wykonania baterii wannowych Hansgrohe Focus

Baterie wannowe Hansgrohe Focus sprzedawane są w zestawie razem z tłumikami szumów oraz z zaworem zwrotnym. Poza tym wyposażone są w ceramiczną głowicę, która jest gwarantem ich długiej i bezawaryjnej pracy. Modele te mogą współpracować z przepływowymi podgrzewaczami wody. Na końcu wylewki znajduje się aertor, którego zadaniem jest napowietrzenie wypływającej wody. W rezultacie ma ona większą objętość, jest przyjemna w kontakcie ze skórą, perlista oraz co ważne – zużywa się jej mniej. Atutem modelu jest także to, że nawet po latach użytkowania bez problemu otrzymać można do niej części zamienne.