Bateria wannowa Hansgrohe Metropol – Opinie i recenzja produktu!

Bateria wannowa Hansgrohe Metropol – Opinie i recenzja produktu!

Nowoczesna i funkcjonalna łazienka – to marzenie wielu z nas! Z pewnością w tego typu aranżacjach idealnie sprawdzą się baterie wannowe Hansgrohe Metropol, które wyróżniają się designem, ale i parametrami technicznymi. To zresztą one polecane są często przez fachowców i wybierane przez projektantów wnętrz. Jeśli chcesz poznać opinię na temat tych produktów – zapoznaj się koniecznie z naszą poniższą recenzją. Zapraszamy!

Szeroki wybór baterii wannowych Hansgrohe Metropol

Kubistyczny kształt, proste geometryczne formy – to cechy baterii wannowych Hansgrohe Metropol. Modele te po prostu zachwycają swoją estetyką i ze względu na nią sprawdzą się przede wszystkim w łazienkach, w których ważny jest minimalizm oraz wysoka jakość elementów wyposażenia. Baterie wannowe Hansgrohe Metropol – podobnie jak baterie Hansgrohe Talis dostępne są w aż pięciu wariantach kolorystycznych: czarny chrom polerowany, złoto polerowane, czarny mat, chrom, biel. Do wyboru są modele ścienne podtynkowe, natynkowe, baterie wannowe wolnostojące oraz modele stojące (wielootworowe), które montowane są na rancie wanny lub na specjalnych półkach.

Postaw na dobrą armaturę wannową – Hansgrohe Metropol!

Największym zainteresowaniem cieszą się baterie wannowe podtynkowe Hansgrohe Metropol. Modele podtynkowe uznawane są przez ekspertów za najbardziej trwałe. W ich przypadku bowiem “serce” baterii schowane jest w ścianie. Tym samym mechanizm nie jest narażony na wiele negatywnych czynników. Pomimo tak dobrych parametrów technicznych baterie wannowe Hansgrohe Metropol wybierane są jednak głównie ze względu na design.

Warto wspomnieć o tym, że baterie Hansgrohe Metropol posiadają gładką powierzchnię, tym samym czyszczenie ich nie jest problematyczne. Wyposażone zostały w technologie, które umożliwiają zmniejszenie zużycia wody. Poza tym bez problemu można zakupić do nich części zamienne, które producent ma w regularnej sprzedaży.