Baterie wannowe Hansgrohe – Opinie o popularnych kolekcjach!

Baterie wannowe Hansgrohe – Opinie o popularnych kolekcjach!

Pomimo dużej popularności kabin prysznicowych, z pewnością nie można powiedzieć, że wanny przeszły do lamusa. Cieszą się również sporym zainteresowaniem i wybierane są nie tylko do przestronnych salonów kąpielowych, ale także i do niewielkich łazienek. Za komfort ich użytkowania odpowiedzialny jest nie tylko kształt czy rozmiar wanny, ale także bateria, która jest montowana w jej pobliżu. Eksperci, projektanci wnętrz, a także i klienci indywidualni chętnie wybierają baterie wannowe Hansgrohe. Jeśli chcesz poznać opinie na temat pięciu serii – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

www.lazienkiabc.pl baterie wannowe Hansgrohe

Bateria wannowa Hansgrohe Focus – Opinie i recenzja produktu!

Dobra bateria wannowa, to taka, która nie tylko posiada pasującą do wnętrza estetykę, ale także i dobre parametry pracy, dzięki którym jest funkcjonalna. Istotne jest także to, by była bezproblemowa podczas czyszczenia czy posiadała funkcje, technologie, dzięki którym możliwe jest zmniejszenie zużycia wody. Takie właśnie są baterie wannowe Hansgrohe Focus!

Baterie wannowe Hansgrohe Focus ze względu na swoją estetykę sprawdzą się przede wszystkim w łazienkach nowoczesnych, minimalistycznych i wszędzie tam, gdzie ważne są walory wizualne oraz wysoki standard wykonania. Modele te w zestawie sprzedawane są razem z zaworem zwrotnym oraz tłumikami szumów. Warto podkreślić, że te baterie wannowe mogą współpracować z przepływowymi podgrzewaczami wody. Na końcu wylewki posiadają perlator AirPower, który napowietrza wypływającą wodę. Poza tym wyposażone są w opcję QuickClean, dzięki czemu można łatwo usunąć osady z kamienia.

Bateria wannowo-natryskowa Hansgrohe FOCUS

Bateria wannowa Hansgrohe Metropol – Opinie i recenzja produktu!

Nowoczesne, minimalistyczne i designerskie – takie właśnie są baterie wannowe Hansgrohe Metropol. Modele z tej serii po prostu zachwycają estetyką, przyciągają wzrok i mają duży wpływ na charakter wnętrza, w którym się znajdą. Baterie wannowe Hansgrohe Metropol dostępne są w aż pięciu wariantach kolorystycznych: biały mat, czarny mat, chrom, brąz szczotkowany, czarny chrom polerowany. Są zróżnicowane względem siebie także pod względem sposobu montażu. Do wyboru są bowiem baterie wannowe ścienne podtynkowe Hansgrohe Metropol, a także 3 – otworowe, ścienne natynkowe czy wolnostojące.

Modele te zostały wyposażone w ceramiczną, wysokojakościową głowicę ceramiczną o kącie obrotu 180 stopni. Poza tym posiadają technologię umożliwiającą łatwe czyszczenie oraz system napowietrzania wypływającej wody. Jest to model baterii wannowej, który z pewnością warto jest nabyć.

Czarna bateria wannowa podtynkowa Hansgrohe METROPOL

Bateria wannowa Hansgrohe Metris – Opinie i recenzja produktu!

Ze względu na estetykę baterie wannowe Hansgrohe Metris sprawdzą się w wielu współczesnych łazienkowych aranżacjach, nie tylko nowoczesnych, ale także i klasycznych. Modele z tej linii nie tylko zachwycają estetyką, ale także i parametrami technicznymi. Baterie wannowe Hansgrohe Metris różnią się nie tylko sposobem montażu (baterie ścienne podtynkowe, ścienne, stojące, ale i wolnostojące), a także i kształtem. Baterie dostępne są w kolorze chrom błyszczący.

Baterie wannowe Hansgrohe Metris sprzedawane są w zestawie razem z zaworem zwrotnym oraz tłumikami szumów. Modele te mogą współpracować z przepływowymi podgrzewaczami wody. Wyposażone są w system łatwego czyszczenia osadów z kamienia QuickClean. Na końcu wylewki posiadają aerator, dzięki któremu wypływająca woda jest napowietrzana, ma większą objętość – w rezultacie zużywa się jej mniej, nawet o 30%. Jest to model, który z pewnością warto jest nabyć.

Bateria wannowa podtynkowa Hansgrohe METRIS

Bateria wannowa Hansgrohe Talis – Opinie i recenzja produktu!

Armatura marki Hansgrohe z pewnością jest jedną z lepszych na rynku. Wybierana jest ze względu na ergonomię oraz ciekawy design. Jednymi z modeli, które wciąż cieszą się ogromnym zainteresowaniem, są baterie wannowe Hansgrohe Talis. Modele te ze względu na estetykę sprawdzą się przede wszystkim w łazienkach nowoczesnych i ultranowoczesnych. Baterie te dostępne są w aż pięciu wariantach kolorystycznych: złoto polerowane, chrom, czarny chrom polerowany, czarny mat, biały mat. Poza tym różnią się od siebie sposobem montażu (baterie wannowe ścienne, natynkowe i podtynkowe, wielootworowe).

Baterie wannowe Hansgrohe Talis mogą współpracować z przepływowymi podgrzewaczami wody. Poza tym posiadają system AirPower, czyli napowietrzenie strumienia wody. Wyposażone są także w technologię EcoSmart, dzięki której można znacznie zmniejszyć zużycie wody oraz energii.

złota bateria prysznicowa ścienna Hansgrohe TALIS

Bateria wannowa Hansgrohe Logis – Opinie i recenzja produktu!

Baterie wannowe Hansgrohe Logis to jedne z częściej wybieranych modeli przez klientów indywidualnych, ale także i projektantów wnętrz. Ze względu na swoją estetykę sprawdzą się w łazienkach nowoczesnych, utrzymanych w stylistyce skandynawskiej, klasycznych i wielu innych. Posiadają prostą formę, a cechą charakterystyczną jest lekko uniesiony uchwyt. Ten model baterii został wyposażony w szereg funkcjonalności, dzięki którym użytkowanie baterii jest tak komfortowe.

Baterie wannowe Hansgrohe Logis wyposażone są w ceramiczne głowice, które są gwarantem ich długiej i bezawaryjnej pracy. Poza tym modele te posiadają specjalną technologię EcoSmart, dzięki której można znacznie zaoszczędzić na zużyciu wody czy energii. Na końcu wylewki posiadają perlator. To właśnie dzięki niemu wypływająca woda jest napowietrzana, ma większą objętość. Ta niepozorna część ma także wpływ na zmniejszenie zużycia wody.

Bateria wannowa 4-otworowa Hansgrohe LOGIS