KABINY PRYSZNICOWE

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off”][et_pb_fullwidth_slider _builder_version=”3.0.99″ show_arrows=”on” show_pagination=”on” custom_button=”off” button_icon_placement=”right” show_content_on_mobile=”on” show_cta_on_mobile=”on” show_image_video_mobile=”off”][et_pb_slide _builder_version=”3.0.99″ use_background_color_gradient=”off” background_color_gradient_start=”#2b87da” background_color_gradient_end=”#29c4a9″ background_color_gradient_type=”linear” background_color_gradient_direction=”180deg” background_color_gradient_direction_radial=”center” background_color_gradient_start_position=”0%” background_color_gradient_end_position=”100%” background_color_gradient_overlays_image=”off” background_image=”https://venuslazienki.pl/wp-content/uploads/2018/09/baner.jpg” parallax=”off” parallax_method=”on” background_size=”cover” background_position=”center” background_repeat=”no-repeat” background_blend=”normal” allow_player_pause=”off” background_video_pause_outside_viewport=”on” use_bg_overlay=”off” use_text_overlay=”off” text_border_radius=”3″ alignment=”center” child_filter_hue_rotate=”0deg” child_filter_saturate=”100%” child_filter_brightness=”100%” child_filter_contrast=”100%” child_filter_invert=”0%” child_filter_sepia=”0%” child_filter_opacity=”100%” child_filter_blur=”0px” child_mix_blend_mode=”normal” background_layout=”dark” text_shadow_style=”none” header_text_shadow_style=”none” body_text_shadow_style=”none” custom_button=”off” button_bg_use_color_gradient=”off” button_bg_color_gradient_overlays_image=”off” button_use_icon=”on” button_on_hover=”on” button_text_shadow_style=”none” box_shadow_style_button=”none” text_shadow_horizontal_length=”0em” text_shadow_vertical_length=”0em” text_shadow_blur_strength=”0em” header_text_shadow_horizontal_length=”0em” header_text_shadow_vertical_length=”0em” header_text_shadow_blur_strength=”0em” body_text_shadow_horizontal_length=”0em” body_text_shadow_vertical_length=”0em” body_text_shadow_blur_strength=”0em” button_text_shadow_horizontal_length=”0em” button_text_shadow_vertical_length=”0em” button_text_shadow_blur_strength=”0em” /][/et_pb_fullwidth_slider][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”off” specialty=”off”][et_pb_row][et_pb_column type=”1_3″][et_pb_image _builder_version=”3.0.99″ src=”https://venuslazienki.pl/wp-content/uploads/2018/09/15.jpeg” show_in_lightbox=”on” url_new_window=”off” use_overlay=”off” always_center_on_mobile=”on” force_fullwidth=”off” show_bottom_space=”on” custom_margin=”140px|||” /][/et_pb_column][et_pb_column type=”2_3″][et_pb_text _builder_version=”3.0.99″ background_layout=”light”]

Kabiny prysznicowe w dobrych cenach

Łazienka jest uważana za pomieszczenie, którego remont kosztuje najwięcej. Oczywiście ma to swoje uzasadnienie. Przede wszystkim urządzenia sanitarne czy armatura, nie należą do najtańszych a także często do takiego remontu angażować musimy specjalistę lub całą ekipę remontową. Z całą pewnością ma to wpływ na nasze wydatki. Jednymi z tych elementów, które zdają się być najbardziej kosztowne są kabiny prysznicowe. Jak się okazuje jednak, nic bardziej mylnego. Współcześnie możemy kupić dobrą pod względem jakości kabinę prysznicową, nie płacąc za nią dużo.

W przystępnej cenie dostaniemy kabinę, która ma powłokę ochronną. Taka hydrofobowa powłoka zabezpiecza przed osadzaniem się zanieczyszczeń, a także na co dzień ułatwia czyszczenie i pielęgnacje powierzchni szklanych. Być może tanio nie kupimy dobrej kabiny hydromasażowej, ale już taką, która nie posiada dodatkowych funkcji już tak. Podczas wyboru tej odpowiedniej należy zwrócić uwagę na to czy wykonana została z bezpiecznego, hartowanego szkła, co jest istotne gdy z łazienki samodzielnie korzystają małe dzieci czy osoby starsze. Istotne jest też to jaki typ uszczelek został wykorzystany do budowy drzwi.

Bo to w dużej mierze właśnie dzięki nim kabina jest szczelna. Nikt w końcu nie chce wycierać zachlapanej podłogi po każdym skorzystaniu z kabiny. Cena nie zawsze jest wyznacznikiem jakości. A firmy polskie często mają w swoim asortymencie kabiny, których jakość jest wysoka a dostępne są w relatywnie niskiej cenie. W naszym sklepie internetowym prezentujemy pełen przekrój kabin natryskowych. Z całą pewnością każdy, bez względu na zasobność portfela znajdzie coś dla siebie!

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”off” specialty=”off” _builder_version=”3.0.99″ background_color=”rgba(12,113,195,0.51)”][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”3.0.99″ background_layout=”light”]

Dlaczego warto wybrać nasze kabiny prysznicowe?

Wiele osób, które planują remont łazienki zastanawia się nad tym, gdzie kupić dane elementy wyposażenia jej. Oczywiście każdy chciałby zobaczyć i dotknąć baterię czy wannę, jaką chcemy kupić. Jednak w momencie, gdy podejmiemy decyzję co do tego, co konkretnie chcemy kupić, najlepiej jest zacząć porównywać ceny. Nie ma lepszego sposobu, by zaoszczędzić i to sporo na remoncie. Oczywiście stacjonarne sklepy mają duży wybór asortymentu, jednak ceny znacznie różnią się od tych oferowanych w Internecie.

W naszym sklepie internetowym dbamy o to, by nasze ceny były nie tylko atrakcyjne, ale także konkurencyjne! Do tego mamy sporo produktów, w cenach promocyjnych lub będących na wyprzedaży. W asortymencie naszego sklepu znajdują się kabiny prysznicowe wszystkich wiodących liderów z branży łazienkowej. Kabiny różnią się między sobą kształtem, rozmiarem czy kolorem wykończenia szkła. Z asortymentu naszego sklepu wybrać można modele, które będą pasowały idealnie do wnętrz nowoczesnych a także stylizowanych. Posiadamy kabiny z hydromasażem, lub takie w którym można zamontować panel natryskowy.

Posiadamy kabiny natryskowe półokrągłe czy kwadratowe, które dedykowane są małym łazienkom. Mamy także kabiny prostokątne, które nadają się do dużych łazienek czy nowoczesne typu Walk – In. Oprócz szerokiego wybory kabin, w asortymencie naszego sklepu znajdują się także części do nich. Także nie ma problemu w momencie, gdy dana część się zużyje czy zepsuje. Mamy bowiem możliwość zamówienia jej! W naszym sklepie nie pozostawiamy klienta samemu sobie. Na każdym etapie służymy naszą wiedzą i doświadczeniem.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”off” specialty=”off”][et_pb_row][et_pb_column type=”1_3″][et_pb_image _builder_version=”3.0.99″ src=”https://venuslazienki.pl/wp-content/uploads/2018/09/206-1.jpeg” show_in_lightbox=”on” url_new_window=”off” use_overlay=”off” always_center_on_mobile=”on” force_fullwidth=”off” show_bottom_space=”on” /][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_3″][et_pb_image _builder_version=”3.0.99″ src=”https://venuslazienki.pl/wp-content/uploads/2018/09/58.jpeg” show_in_lightbox=”on” url_new_window=”off” use_overlay=”off” always_center_on_mobile=”on” force_fullwidth=”off” show_bottom_space=”on” /][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_3″][et_pb_image _builder_version=”3.0.99″ src=”https://venuslazienki.pl/wp-content/uploads/2018/09/206.jpeg” show_in_lightbox=”on” url_new_window=”off” use_overlay=”off” always_center_on_mobile=”on” force_fullwidth=”off” show_bottom_space=”on” /][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″ _builder_version=”3.0.99″ background_color=”rgba(24,216,226,0.7)”][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”3.0.99″ background_layout=”light”]

Ile kosztuje dobra kabina?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Każdy producent posiada bowiem kabiny w różnych przedziałach cenowych. W marketach kabiny „no name” możemy kupić już za 300zł. Jednak tak naprawdę jakość ich wykonania pozostawia wiele do życzenia. Przede wszystkim zazwyczaj nie zostały one wykonane ze szkła a z tworzywa.

Materiał ten nawet po krótkim użytkowaniu może nie wyglądać dobrze, a także może być problematyczny w utrzymaniu czystości. Taki zakup jest po prostu nieopłacalny. Decydując się na zakup dobrej kabiny prysznicowej, najlepiej wybrać ją z oferty sprawdzonego i polecanego producenta. Mamy wtedy pewność, że dana kabina natryskowa wykonana została z dobrych materiałów i z dbałością o każdy detal wykończenia. W naszym sklepie znajdują się tylko i wyłącznie kabiny prysznicowe dobrych producentów.

Cena dobrych kabin zaczyna się od ok. 800  zł do 3000 zł. Uzależniona jest nie tylko od producenta i modelu, ale także od tego jakiej grubości szkło hartowane zostało użyte, jaki jest rozmiar i kształt kabiny, a także od tego czy elementy szklane kabiny pokryte zostały specjalną ochronną powłoką, dzięki której ograniczone do minimum jest osadzanie się zanieczyszczeń.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”off” specialty=”off”][et_pb_row][et_pb_column type=”2_3″][et_pb_text _builder_version=”3.0.99″ background_layout=”light”]

Ile kosztuje dobra kabina?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Każdy producent posiada bowiem kabiny w różnych przedziałach cenowych. W marketach kabiny „no name” możemy kupić już za 300zł. Jednak tak naprawdę jakość ich wykonania pozostawia wiele do życzenia. Przede wszystkim zazwyczaj nie zostały one wykonane ze szkła a z tworzywa.

Materiał ten nawet po krótkim użytkowaniu może nie wyglądać dobrze, a także może być problematyczny w utrzymaniu czystości. Taki zakup jest po prostu nieopłacalny. Decydując się na zakup dobrej kabiny prysznicowej, najlepiej wybrać ją z oferty sprawdzonego i polecanego producenta. Mamy wtedy pewność, że dana kabina natryskowa wykonana została z dobrych materiałów i z dbałością o każdy detal wykończenia. W naszym sklepie znajdują się tylko i wyłącznie kabiny prysznicowe dobrych producentów.

Cena dobrych kabin zaczyna się od ok. 800  zł do 3000 zł. Uzależniona jest nie tylko od producenta i modelu, ale także od tego jakiej grubości szkło hartowane zostało użyte, jaki jest rozmiar i kształt kabiny, a także od tego czy elementy szklane kabiny pokryte zostały specjalną ochronną powłoką, dzięki której ograniczone do minimum jest osadzanie się zanieczyszczeń.

[/et_pb_text][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_3″][et_pb_image _builder_version=”3.0.99″ src=”https://venuslazienki.pl/wp-content/uploads/2018/09/48.jpeg” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” use_overlay=”off” always_center_on_mobile=”on” force_fullwidth=”off” show_bottom_space=”on” /][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”off” specialty=”off” _builder_version=”3.0.99″ use_background_color_gradient=”on” background_color_gradient_start=”#7f7f7f” background_color_gradient_end=”#ffffff”][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”3.0.99″ background_layout=”light”]

Jakie kabiny znajdziesz w naszym sklepie?

Jesteś w trakcie remontu łazienki, lub dopiero go planujesz? Jednym z ważniejszych decyzji bez wątpienia jest wybór dobrej kabiny prysznicowej. To głównie bowiem od niej uzależniony jest nasz komfort podczas kąpieli. W naszym sklepie internetowym posiadamy szeroki wybór kabin prysznicowych. Z całą pewnością uda się dobrać coś odpowiedniego, bez różnicy jak dużą łazienkę posiadasz! W ofercie mamy narożne kabiny półokrągłe, które dostępne są w różnych wymiarach. Do najczęściej wybieranych przez klientów naszego sklepu zaliczyć należy kabiny półokrągłe 80x80cm. To właśnie one idealnie nadają się do małych łazienek.

Nie zajmują dużo miejsca, a jednocześnie pozwalają na wygodną i komfortową kąpiel. Posiadamy także kabiny, które dedykowane są dużym wnętrzom. Do tych najczęściej wybieranych zaliczyć można kabiny prostokątne. Kabiny takie mogą mieć dłuższy bok o długości 100, 120 czy też nawet 140 cm. Można do niej wstawić specjalne siedzisko, które wpłynie na komfort kąpieli. W ofercie naszego sklepu znajdują się także kabiny otwarte czyli Walk – in, modele z hydromasażem lub kabiny wnękowe. W ofercie naszego sklepu znajdują się modele pochodzące od wielu producentów. Do tych cieszących się sporym zainteresowaniem zaliczyć można kabiny Radaway.

Klienci wybierają właśnie je ze względu na to, że można dopasować je do wnętrza jakie posiadamy. Na tle innych wyróżniają się nie tylko jakością, ale także i ciekawym designem. Do tych, które są z całą pewnością godnymi polecenia zaliczyć należy kabiny Deante – produkty tego polskiego producenta dostępne są w niskiej cenie, jednak jakość ich jest wysoka. Do chyba najbardziej rozpoznawalnych na rynku z kolei zaliczyć można kabiny Sanplast. Kabiny tego producenta dostępne są w tak szerokiej ofercie, że z całą pewnością uda się wybrać coś odpowiedniego dla siebie.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row][et_pb_column type=”1_3″][et_pb_text _builder_version=”3.0.99″ background_layout=”light” background_color=”#ffffff”]

kabiny kwadratowe

Kabiny kwadratowe

Idealnie nadają się do małych łazienek. Ze względu na kształt nadają się do wnętrz nowoczesnych. Często łączone są z niskimi brodzikami lub też z odpływami liniowymi.

[/et_pb_text][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_3″][et_pb_text _builder_version=”3.0.99″ background_layout=”light” background_color=”#ffffff”]

Kabiny prostokątne

Kabiny prostokątne

Dłuższy bok może osiągać nawet 140 cm. Taką kabinę można wyposażyć w specjalne wygodne siedzisko czy duże uchwyty. Może stanowić nie tylko funkcjonalny, ale i designerski element wyposażenia.

[/et_pb_text][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_3″][et_pb_text _builder_version=”3.0.99″ background_layout=”light” background_color=”#ffffff”]

Kabiny półokrągłe

Kabiny półokrągłe

Kabiny półokrągłe idealnie nadają się nawet do najmniejszych łazienek i uznawane są za bezproblemowe podczas czyszczenia, właśnie ze względu na kształt.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]