Najchętniej kupowane serie kabin Radaway

Najchętniej kupowane serie kabin Radaway

Wybór kabiny z całą pewnością jest jednym z ważniejszych. Od niego bowiem w dużej mierze zależeć będzie komfort kąpieli. Jest to wybór na lata, dlatego też powinniśmy się dobrze zastanowić podejmując decyzję. Na rynku jest spory wybór kabin. Jednymi z lepszych są kabiny prysznicowe Radaway.

Kabiny tej renomowanej marki wyróżniają się na tle innych wysoką jakością wykonania, która idzie w parze z ciekawym designem. Posiadając kabinę Radaway mamy pewność, że otrzymaliśmy produkt, który został wykonany z dbałością o każdy element wykończenia, a także że w razie takiej potrzeby, otrzymamy do niej części zamienne. Poniżej przedstawiamy wybrane serie kabin Radaway, które cieszą się największym zainteresowaniem.

Kabiny EOS Radaway – funkcjonalność i estetyka

Kabiny z linii EOS, należą do tych popularniejszych. Jest to model, który z całą pewnością będzie nadawał się zarówno do małych łazienek, jak i do przestronnych pokoi kąpielowych. Konstrukcja kabiny jest przyjazna osobom starszym, niepełnosprawnym lub o ograniczonej mobilności. Drzwi wahadłowe dwuskrzydłowe składają się w taki sposób, że możliwe jest swobodne wejście do środka.

Wybierając ten model kabiny nie musimy martwić się też o krzywiznę ścian. Nie musi być ona idealnie prosta. Jest bowiem możliwość niwelacji krzywizny i to nawet o 10 cm. Taką kabinę można więc zamontować nawet wtedy, gdy mieszkamy w starym budownictwie i ściany nigdy nie były idealnie proste. Kabiny posiadają także mechanizm unoszenia i opuszczania drzwi. Takie zastosowanie zwiększa komfort korzystania, a także przedłuża żywotność samej kabiny.

producent Radaway

Radaway Fuenta – klasyka w nowoczesnej odsłonie

Kabiny z linii Fuenta, są z jednej strony klasyczne, z drugiej nowoczesne. Z całą pewnością będą idealnie nadawały się do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych. Nie tylko design jest w ich przypadku ważny, ale także i funkcjonalność.

Kabiny zostały pokryte specjalną powłoką EasyClean. Ma ona właściwości hydrofobowe, dzięki którym krople wody są odpychane i łącząc się z sobą zabierają wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia. Krople wody spływają dużo szybciej. Dzięki tej powłoce czyszczenie samej powierzchni jest niezmiernie łatwe. Nie trzeba w tym celu stosować silnych detergentów. Wystarczy płyn do mycia szyb czy roztwór wody i octu.

Zawiasy, które znajdują się w kabinie są zlicowane z powierzchnią szkła, dzięki czemu nie tylko wyglądają bardziej estetycznie, ale też są trwalsze i łatwiejsze podczas czyszczenia. System mocowania umożliwia niwelację krzywizny ściany nawet o 10 cm.

Istnieje możliwość zamówienia kabiny, która ma dożywotnią ochronę szkła Shower Guard. Takie szkło jest zmienione właściwości, dzięki czemu nigdy nie zanika. Wszystkie powłoki, które są nanoszone mechanicznie po jakimś czasie zmniejszają się lub znikają. Istnieje także możliwość wybrania szkła w innym wariancie kolorystycznym.