Sprawdzamy opinie o kabinach Radaway

Sprawdzamy opinie o kabinach Radaway

radaway logoDecydując się na zakup kabiny prysznicowej przekonujemy się, że wybór tej odpowiedniej nie jest tak łatwy jak się mogło to wydawać. Wybór ich jest tak ogromny, że można się pogubić w gąszczu ofert. Na pierwszy rzut oka wiele modeli może wyglądać podobnie. Jednak dopiero po jakimś czasie użytkowania dowiadujemy się czy aby na pewno kupiliśmy kabinę, która spełnia nasze wszystkie oczekiwania.

Od wielu lat prowadzone są badania satysfakcji klientów z posiadanych produktów. Badane są także kabiny. Jak się okazuje jednymi z lepszych są kabiny marki Radaway.

 

Kabiny Radaway – wysoka jakość i ciekawe wzornictwo

Z całą pewnością uznać można, że kabiny Radaway są odpowiedzią nawet najbardziej wymagających klientów. Posiadają bowiem szereg zastosowań technologicznych, dzięki którym wyglądają idealnie przez wiele lat, a także są bezproblemowe podczas czyszczenia. Producent wciąż wprowadza na rynek modele, które są dopasowane do aktualnych trendów aranżacyjnych. Z szerokiego asortymentu wybrać można modele klasyczne, a także i takie, które będą idealnie nadawały się do wnętrz loftowych, industrialnych. Marka Radaway wprowadziła bowiem modele, które zostały wykończone w kolorze czarnym. Takie kabiny choć eleganckie i klasyczne mają swój niepowtarzalny charakter i styl.

kabina prysznicowa Radaway PREMIUM PLUS

 

Kabiny Radaway w kolorze black

Firma Radaway wprowadziła trzy modele kabin, które dostępne są też w czarnym wykończeniu. Każda z kabin wygląda inaczej. Na szczególne wyróżnienie zasługuje jednak kabina Modo New. To ona posiada charakterystyczną kratkę. Wielu osobom wydaje się, że wskutek użytkowania kolor ten może się wytrzeć. Tak się jednak nie stanie. Czarne elementy zostały wykonane farbą ceramiczną. Wtapiana jest ona w szkło podczas procesu hartowania. To właśnie dzięki temu jest ona trwała oraz odporna na promieniowanie UV czy ścieranie.

Kabiny Radaway praktycznie wszystkie posiadają specjalną powłokę, która ma właściwości hydrofobowe. Nakładana jest ona w sposób mechaniczny i utrwalana podczas procesu hartowania. Dzięki powłoce czyszczenie powierzchni szkła jest bezproblemowe. Krople wody łączą się z sobą. Spływając zabierają wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia i nieestetyczne osady z mydła. Powłoka nie tylko zwiększa higienę, ale także i jest dodatkowym zabezpieczeniem szkła przed chociażby korozją. Warto pamiętać o tym, że do kabin, które mają dodatkową powłokę nie należy stosować agresywnych środków czystości, które mogą ją po prostu zetrzeć. Zalecana jest miękka szmatka i delikatne środki dedykowane kabinom posiadającym powłoki lub roztwór wody i octu.

Kabiny Radaway być może są droższe od innych marek. Mamy jednak pewność, że wybierając tego właśnie producenta będziemy zadowoleni. Kabiny te nie tylko wyglądają bardzo dobrze przez wiele lat, ale także i są bezproblemowe w użytkowaniu i nawet po wielu latach istnieje możliwość domówienia do nich części zamiennych. Co u innych producentów nie jest już tak oczywiste.