Sprawdzamy popularne serie kabin prysznicowych Radaway

Sprawdzamy popularne serie kabin prysznicowych Radaway

Remontują łazienkę musimy podjąć wiele decyzji. Jedną z ważniejszych jest ta co do zakupu wanny czy kabiny prysznicowej. Ze względu na mały metraż łazienki lub funkcjonalność jej dziś najczęściej wybierane są kabiny. To właśnie one mogą znaleźć się nawet w najmniejszych wnętrzach. A odpowiednio dobrane sprawią, że poczujemy się komfortowo korzystając z nich.

Wiele osób myśląc o kabinach ma przed oczyma typowe półokrągłe czy kwadratowe kabiny narożne. Jak się okazuje wiele się zmieniło i nie zawsze kabina musi wyglądać tak samo. Producenci z branży łazienkowej prześcigają się wciąż w wprowadzaniu nowego wzornictwa, kolorystyki czy kształtów kabin prysznicowych. Dziś kabina natryskowa może być więc nie tylko elementem praktycznym, ale jak najbardziej dekoracyjnym.

Jak jednak wybrać kabinę, która będzie nas zachwycała przez wiele lat? Odpowiedz jest prosta. Tak naprawdę wystarczy wybrać ją od znanego i sprawdzonego producenta. Jednym z nich jest Radaway. Producent ten w swojej ofercie posiada kolekcje, które będą nadawały się do wnętrz nowoczesnych, klasycznych czy retro. Jest to także jeden z nielicznych producentów z branży sanitarnej, który posiada kabiny, które będą nadają się do wnętrz retro czy loft.

 

Ochrona szkła w kabinach Radaway

Praktycznie wszystkie kabiny Radaway posiadają specjalną powłokę. To właśnie dzięki niej można w sposób niezwykle prosty utrzymać łazienkę na odpowiednim poziomie higieny. Sprzątanie jej wtedy nie jest problematyczne, bo osadzanie się zanieczyszczeń jest utrudnione. Krople wody łączą się z sobą. Spływając zabierają wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia. W rezultacie szkło jest czyste i nie pozostają na nim nieestetyczne zacieki.

Kabiny Radaway to nie tylko duży wybór różnych kształtów. Ale tak naprawdę także kolorów wykończenia szkła. Do wyboru mamy takie wybarwienia jak: satynowe, grafit, brązowe, pixarena, mirror czy ultra clear.

 

Grawer w kabinach Radaway

Aby kabina była jeszcze bardziej wyjątkowa można zastosować na niej grawer. Dzięki temu będzie z całą pewnością stanowiła ona element dekoracyjny. Firma Radaway wprowadziła taką opcję do swojej oferty. Producent oferuje kilka ciekawych wzorów do wyboru, które będą nadawały się wielu aranżacji. Do najczęściej wybieranych należy wzór: dmuchawce, kwiaty, liść czy drzewo. Istnieje także możliwość stworzenia kabiny na miarę swoich potrzeb i wg  indywidualnych upodobań. Należy przesłać zdjęcie dobrej jakości i posiadające odpowiednie parametry. Możemy mieć wtedy na kabinie zdjęcie dziecka lub takie, które po prostu lubimy. Opcja taka jest dodatkowo odpłatna, jednak tak naprawdę tworząca taką kabinę mamy coś wyjątkowego. Cena za grawer nie jest wygórowana.